reede 23. märts

Pärnu taimetoidupäev oli edukas!

27.veebruar 17, esmaspäev Prindi artikkel
Pärnu taimetoidupäev oli edukas!

Külluslikus valikus taimetoitude ja -jookide, orgaaniliste kosmeetikatoodete ja tervislikku elustiili toetavate raamatute ja ajakirjadega olid kohal 31 ettevõtet. Päevaprogramm sisaldas loenduid, filme, töötubasid ja muusikat.

Taimetoiduteemalisi loenguid pidasid Mercedes Merimaa, Sille Poola ja Sandra Vungi, huvilised said vaadata veganlust propageerivaid filme "Cowspiracy: The Sustainability Secret" ja "Forks Over Knives", kõigele lisaks oli nii lastel kui täskasvanutel võimalus osa võtta erinevatest töötubadest ja päeva lõpus nautida Pärnu Djemberingi tempokaid rütme ja tantsu. Pärnu Taimetoidupäeva külastas päeva jooksul kokku ligi 700 inimest.


Pärnu Taimetoidupäeva korraldaja MTÜ Ahimsa liikmed andsid ürituse järgsel päeval üle omapoolse ja teist toetajate annetused Pärnu supiköögile "Raissa Juures". Köögi perenaisele Raissale kingiti suur suur keedupott, OÜ Maheleib vegan pirukad, Piccadilly kohviku vegan magustoidud ning messi külastanud inimeste annetused.Telli nädalane tasuta kokkuvõte Bioneeri olulisematest uudistest!