esmaspäev 19. märts

Haabersti hõberemmelgas jääb esialgu raiumata

19.juuni 17, esmaspäev Prindi artikkel
Haabersti hõberemmelgas jääb esialgu raiumata
Haabersti hõberemmelgas. Foto: Janek Jõgisaar

Nordecon alltöövõtja teavitas et ristmiku projekti raames on otsustatud Paldiski mnt 149 ja 153 vahelisel Paldiski mnt-ga külgneval alal veel seisvad puud säilitada. Siiski veel ei ole Pajupuu raie ja Paldiski mnt trassi paiknevuse osas veel plaane muudetud.  Alltöövõtja avaldas tunnustust Pajupuu kaitsjatele

Politsei teavitas verbaalselt täna et hetke seisuga jõudu ei ole kavas rakendada ja Politsei on olles asjaoludega tutvunud ilmselt asumas seisukohale et tegu ongi elanike, kodanike, külaliste ning Linna vahelise tsiviilvaidlusega mis on ainult Kohtute pädevuses.

Politsei esindaja palus aktivistidel ise organiseeruda et vajadusel kommunikatsiooni kiirendada ja dialoogi pidada ning lubas ette heidetud väidetava sissetungi kvalifikatsiooni punkti millega võib "organiseeritud" tegevuse eest määrata 3.a reaalset vangistust mitte rakendada.

Samuti ei välistanud politseiametnikud et nad vabal ajal ka ise tulevad Pajupuu alla inimeste põhjendatud meeleavaldust toetama.

Kuivõrd tegu verbaalse Politsei avaldusega ei saa veel siiski Haabersti ristmiku laiendamisel õõvastava kultuuriväärtuste ja loodusrüüstega seonduvat veel lõpplikult lõppenuks lugeda.Telli nädalane tasuta kokkuvõte Bioneeri olulisematest uudistest!