esmaspäev 19. märts

Hiltoni sünnipäeva peastaar oli Eesti mahemoe lipulaev LAV Organic Lifestyle

13.juuni 17, teisipäev Prindi artikkel
Hiltoni sünnipäeva peastaar oli Eesti mahemoe lipulaev LAV Organic Lifestyle
Näide LAV Organic Lifestyle kollektsioonist. Foto: Marek Metslaid.

Nädalavahetusel toimus Hilton Tallinn Park hotelli esimese tegusa aasta täitumisele pühendatud sünnipäevapidu, mille peaesinejaks oli Eesti mahemoe lipulaeva LAV Organic Lifestyle eksklusiivse suvekollektsiooni show. Sünnipäevapeo peen seltskond võttis show vastu ovatsioonidega - kes siis ei sooviks näha tänu tervislikule rõivale kaunis ja särav välja! 

Tallinna uusimal kauneima vaatega suveterrassil toimunud sünnipäevapeol ootas külalisi Hiltoni restorani The Able Butcher suvine grillmenüü oma tuntud headuses. Peo muusikapalad tõi külalisteni Jaanika Ventsel Trio Band ja DJ Elvis Hrupa.

Hotelli sünnipäeval pidas avakõne Olympic Entertainment Groupi suuromanik Armin Karu ning hotelli tegevjuht Daniel Habersatter. Külalisteks olid edukad inimesed igast eluvaldkonnast. Sünnipäevapeo kõrghetkeks oli Eesti mahemoe lipulaeva LAV Organic Lifestyle suvekollektsiooni show

"Mul oli suur rõõm esitleda maailmas tunnustatud mahemoe tippbrände nüüd ka siin samas Eestis " Ütleb LAV Organic Lifestyle looja Kristi Hõrrak. " Eesti inimesed on väga targad ja teadlikud. Paljud tuntud sünnipäevakülalised tundsid suurt huvi, kuidas tervislikult ja samas kaunilt riietuda, et oma tervist hoida ning ka hea välja näha".

Külalistele oli üllatuseks, et nailonist ja polüestrist moebrändid, mida nad kandma harjunud, on tehtud naftast ning võivad põhjustada tõsiseid haiguseid nagu allergiad, astma ja isegi vähk. Staarid proovisid huviga kanepikangast, bambusest ja orgaanilisest puuvillast rõivaid ning imestasid nende pehmuse ja nahasõbralikkuse üle.

Kaunid naised said teada, kuidas on võimalik  vähendada rinnavähi riski naturaalsest kangast pesu kandes. Sportlikud härrad said inspiratsiooni loobuda sünteetilisest spordirõivastest ning vahetada need välja näiteks nahasõbraliku bambuse vastu. "Mul on hea meel, et Eesti tuntud inimesed hakkavad nüüd oma eeskujuga kogu Eesti rahvast innustama kandma tervislikke materjale. Selline postiivne eeskuju on alati väga teretulnud!" lisab Kristi Hõrrak.

Peenel sündmusel esitatud moeshowl sai nautida LAV Organic Lifestyle suvekollektsooni, kus särasid lillemustrites suvekeidid ning suviselt säravad rannariided. Show teises osas esitleti Ines Karu-Salo loodud tervisesõbralikest kangastest brändi KiRivoo, mis maailmas tunnustust kogunud ja mida nüüd ka esmakordselt Eestis, LAV Organic Lifestyle esindusest leiab.

Esmaesitlusele tuli Eesti tuntud kunstniku Ülle Papagoi looming, kes kaunistas väekate maalingutega kaunid bambusest ja kanepist rõivad. Kollektsiooni märksõnaks olid värsked roosiõied. "Kes ei tahaks olla särav ja õitsev nagu lilleõis. Kui kanda kehal tervislikke rõivaid, siis saamegi olla sama säravad ja kaunid nagu roosid" sõnas kunstnik Ülle Papagoi.

Luksusliku moeshow modellid seadis lavavalmis tervisesõbralik Glo Minerals ja RandRilu juuksurisalong. Piduliku suvekollektsiooniga saab tutvuda LAV Organic Lifestyle esindustes Ülemiste ja Foorumi Keskuses. Telli nädalane tasuta kokkuvõte Bioneeri olulisematest uudistest!