esmaspäev 19. märts

Tõnis Leht: loodame, et Poliitika.guru inspireerib teisigi oma mõtteid välja ütlema

01.september 17, reede Prindi artikkel
 Tõnis Leht: loodame, et Poliitika.guru inspireerib teisigi oma mõtteid välja ütlema
Tõnis Leht. Foto: Karl-Kristjan Nigesen

Poliitika.guru üks autoritest Tõnis Leht tunnistab, et vabatahtlikult midagi teha saabki ainult tegijate suurest huvist ja soovist, ning poliitikahuvilise sõpruskonna diagnooside ja arutelude avalikustamine loodetavasti inspireerib teisigi samasuguseid. Kui tunnet tõmmet, ühine poliitikagurudega!

Poliitika.guru arvamusblogi juured on meie seltskonna aastaid kestnud huvis Eestis ja maailmas toimuva vastu. Kolm-neli aastat piirdusime isekeskis kvartaalsete vabas vormis aruteludega ja Eesti poliitika seisule diagnoosi panemisega. Aastake tagasi küpses aga mõte, et miks mitte teha seda veidi läbimõeldumalt ja vormistada oma mõtted teistega jagatavaks. Avaldamine sunnib ennast teemasid põhjalikumalt läbi mõtlema, tekitab diskussiooni ja nii avardub ka enda maailmapilt. Mõeldud – tehtud!

Eks huvitavad ja vahest ka vajalikud asjad sünnivad tegijate enda suurest huvist ja soovist teemaga tegeleda. Vabatahtlikke ettevõtmisi teisiti teha ei saagi. Meie tagasihoidlik lootus on, et Poliitika.guru mõjub ehk teistelegi inspireerivalt ja julgustab oma mõtteid välja ütlema ka inimesi, kes jälgivad ühiskonnas toimuvat suure huviga, kellel on seisukohad, kuid kes pole veel harjunud neid mõtteid avalikult jagama. Poliitika.guru pakub võimalust jagada oma mõtteid tavameediaga võrreldes veidi enam argumenteeritult ja põhjalikumalt. Meil pole põhjust klikke ja massitarbimist taga ajada.

Loomulikult ootame kõiki tegema meile kaastöid ja avaldama Poliitika.guru portaalis oma lugusid!


See lugu siin on pärit Hea Kodaniku portaalist. Kas ka sulle läheb korda, mis su ümber juhtub? Sa teed midagi selle paremaks muutmiseks? Sa toetad hea kodaniku väärtusi ja usud, et rohkem inimesi võiks võtta vastutuse ühiste asjade eest?

Saada Hea kodaniku portaali oma lugu sellest, mida, miks ja kuidas sa neid väärtusi elad või kuidas vastutuse võtsid!

See võib olla kas konkreetne lugu sellest, kuidas sus käis see klõps, kus ei suutnud enam oodata, et “keegi ometi midagi teeks”, ja sina olidki see, kes midagi teeb.

Või siis jutt sellest, miks su jaoks on oluline teha rohkem kui maksude maksmiseks, õigetel päevadel lipu välja panemiseks ja omaenda töö-kodu-hobi marsruudil pendeldamiseks vajalik.

Saada oma lugu, no nii 3-4 lõiku pikk, Mari Öö Sarvele, aadressil mari@heakodanik.ee. Kogume need lood kokku, et hea kodaniku pisikut veel ja veel levitada. Teiste lugusid saad lugeda siit.Telli nädalane tasuta kokkuvõte Bioneeri olulisematest uudistest!