esmaspäev 19. märts

KATRIN JÕGISAAR: Bioneeri eestvedaja ja toimetaja

Autor: Katrin Jõgisaar, www.bioneer.ee

KATRIN JÕGISAAR: Bioneeri eestvedaja ja toimetaja

Oled sattunud õigesse kohta – Sinu ees avaneb säästva ja tervikliku elustiili portaal Bioneer. Kas teadlikult või kogemata, igatahes tegid õige valiku. Miks? Põhjus on lihtne.

Meie nägemuse järgi oli 2008. aastal Eestis puudu sõltumatu ja apoliitiline portaal, mis jagaks inimestega mõtteid ja kogemusi ökoelustiilist nii meil kui mujal.

Keskkonnateadlik, säästev, terviklik või tervislik elustiil – nimetame kuidas tahes – ökoeluviis on mitmetahuline ja selle harrastamine eeldab teadmisi. Inimestele tuleb näidata, et ökoeluviis ei ole friikide eralõbu, vaid seda saab harrastada lihtsalt. Selleks ei pea ka tegema meeletuid järeleandmisi isikliku mugavuse arvelt. Ja see on kasulik nii sulle endale kui maailmale.

Eestis on juba loodud tarbimisele suunatud elustiilide portaale, aga keskkonnateadlikul inimesel on sealt vähe lugeda. Bioneer täidabki selle lünga.

Rõhume oma materjalides arusaadavusele, sest inimesed ei viitsi lugeda teemadest, mida nad ei mõista. Hoiame positiivset joont ja hindame elutervet suhtumist, ent kui vahel tundub vajalik hammustada, siis ei jää muud üle.

Keskkonna- ja tervikliku elustiili mõtete vahendajana soovime eelkõige olla kui ühiskonna sõbralik valvekoer, pigem isegi juhtkoer, kes aitab astuda esimest sammu säästlikuks saamisel ja "roheliseks" olemisel.

Loe ja mõtle kaasa, kommenteeri ja soovita sõbrale, paku teemasid ja kirjuta ise – ole Bioneeriga! Ole bioneer – ühiselt muudame maailma paremaks :)

KONTAKTID

Katrin Jõgisaar - Bioneeri toimetaja
e-post: katrin@bioneer.ee
telefon: 6 624 605 (tööpäevadel 10-16)
mobiil: 525 77 94

MTÜ Ökomeedia
Registreerimisaadress: Telliskivi 60a, 10412 Tallinn
Postiaadress: Tammsaare tee 139-82, Tallinn 12914
Registrikood: 80244199

Bioneeri saate toetada kas iga artikli lõpus asuva annetusmooduli abil või kandes Teile sobiva summa MTÜ Ökomeedia annetuste kogumise kontole: SEB EE261010000006988226 või SWEDBANK EE152200221034620633.

BIONEER SOTSIAALMEEDIAS

Hakka Facebookis Bioneeri fänniks!
Jälgi Bioneeri Pinterestis!
Loe Bioneeri Twitteris!
Uuri Bioneer Google+ lehte!


Telli nädalane tasuta kokkuvõte Bioneeri olulisematest uudistest!