laupäev 17. märts

Reklaam Bioneeris

Autor: Katrin Jõgisaar, www.Bioneer.ee

14.aprill 08, esmaspäev Prindi artikkel

Huvi korral võtke ühendust!

Katrin Jõgisaar - Bioneeri toimetaja
e-post: katrin@bioneer.ee
telefon: 6 624 605 (tööpäevadel 10-16)
mobiil: 525 77 94


MTÜ Ökomeedia
Registreerimisaadress: Telliskivi 60a, 10412 Tallinn
Postiaadress: Tammsaare tee 139-82, Tallinn 12914
Registrikood: 80244199
MTÜ konto SWEDBANK EE552200221033899397

Bioneeri saate toetada kas iga artikli lõpus asuva annetusmooduli abil või kandes Teile sobiva summa MTÜ Ökomeedia annetuste kogumise kontole:

SEB EE261010000006988226 või
SWEDBANK EE152200221034620633.

Miks Bioneer on hea koht reklaamiks?

Reklaam Bioneeris on reklaam sihtgrupile.

Meie juures saab kuu aega reklaami sihtgrupile massimeedias reklaamimise ühe või kahe päeva hinnaga.

Reklaami võib tellida ka nädala kaupa.

Oluline teada!

Formaatidest sobivad Bioneeri portaali .gif, .jpg, .bmp ja .swf failid.
.png formaadis failid ei sobi!
Oleme avatud ettepanekutele.

Innovaatilised reklaamilahendused, sotsiaalkampaaniad, bännerite valmistamine jms toimub erikokkuleppel.


Bioneeri hinnakiri

Bännerikohtade paigutus

Erinevatel bännerikohtadel on erinev hind. Hinnad leiate hinnakirjast.

Bioneeri reklaamide paigutus
Bioneeri reklaamide paigutus

Bioneeri reklaamipoliitika

Bioneer keskendub sõltumatu ja erapooletu informatsiooni levitamisele, kajastades peamiselt keskkonna ja tervikliku eluviisiga seotud teemasid. Selleks, et head sõnumit levitada, kulub üksjagu raha. Bioneer eelistab reklaamipartneritena keskkonnasäästlike toodete ja teenuste pakkujaid ning koostööprojekte sotsiaalselt vastutustundlike ettevõtete ja organisatsioonidega.

Kuna aga Eestis ei ole hetkel piisavalt keskkonnasõbralikke tooteid ja teenuseid ning internetireklaami maht on võrreldes teiste kanalitega väike, peame väga oluliseks ka muude valdkondadega seotud reklaamiprojekte.

Kindlasti välistame oma portaalis keskkonda vägivaldselt suhtuva reklaami, samuti alkoholi-, tubaka- ja poliitreklaami. Mõistagi keelame ka otsese “rohepesu”.

Mida me mõistame väljendi all “rohepesu”? Kahjuks ei saa Bioneer endale lubada ainult rangelt keskkonnasõbralike või ökotoodete reklaami ning peame ka muude toodete puhul uskuma tootja sõnumeid. Bioneer neid sõnumeid kontrollida ei jõua. Küll ei kavatse Bioneer soosida või edendada “rohepesu”, st kui meil on kahtlus mõne ettevõtte suhtes, et tegelikult käitutakse oma sõnumitele vastupidiselt, ei saa me vastavat reklaami oma portaali ka lubada.

Bioneer toetab oma reklaamipoliitikas siiski sõnavabaduse põhimõtet, pealegi on reklaamisõnumid tootja sõnumid, mitte Bioneeri. Kui sõnum ei ole keskkonna vastu vägivaldne, siis on reklaam meile väga oodatud, kuid iga toote reklaami käsitleme eraldi. Reklaamirahad ei mõjuta seejuures meie toimetuspoliitikat ja sõltumatust.

Bioneeri lugejal on võimalus avaldada arvamust reklaamide kohta “Biofoorumis”. Bioneer usub, et meie lugeja on piisava haritusega, et eraldada terad sõkaldest.

Kui soovid toetada eestlaste keskkonnateadlikkuse ja tervikliku eluviisi edendamist ning usud samadesse väärtustesse, siis on Bioneer just kõige õigem koht sinu reklaamile. Võid lahkelt soovitada Bioneeri ka teistele reklaamiandjatele. Ühtlasi oleme valmis huvitavateks koostööprojektideks ja uuteks ideedeks!Telli nädalane tasuta kokkuvõte Bioneeri olulisematest uudistest!